دلگیرم از حرفی که...

پشت نگاه خسته شب

عاشق تو ام

رد پاهام اما دور افتاده

زمین گویی ١٠٠ دور چرخیده باشد و تو به هر روز و شبی رفته باشی

من اما بی سکون ایستاده باشم...

دلگیرم از حرفی که میدانم و نمی گویم

دلگیرم از حرفی که نمی گویم و میدانی

و فاصله تکراری

که در آغوش ما جا نمی شود...

 

جایی در سکوت خودم...زل به شکستگی این فاصله ها میزنم..

سیل غروب را سر میکشم و

به اذن تو زمین را به عقب میچرخانم....

بیا....به ثانیه ای که ایستاده ام

و دلم چون پرچه ای خسته بال میزند...

بعد من میخندم.

تو میخندی...و دست در دست دقایق

به امروز می آییم.

بی غمی و بی هیچ فاصله ای...

 

١۶/۵/٨٩ کربلا

/ 50 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اکرم

سلام دوست عزیز با احترام: دعوتید به جشن واژه هایم خدا را به شاتوت های خانه پیوند زده ام.... و یک خبر: کتاب دومم، دیر نیست تولدش را جشن بگیرم بدرود[گل][گل][گل]

اکرم

سلام دوست عزیز... با احترام دعوتید: به جشن کوچک واژه هایم خدا را به شاتوت های خانه پیوند زده ام و یک خبر: کتاب دومم، دیر نیست تولدش را جشن بگیرم تا گذری دوباره بر دنیای مجازیتان [بدرود][گل][گل]

آزادی

سخن از نسیم هزار آرزوی فریباست.... .... تازه آبم که بشه برفا و عریون بشه کوه، مث اون قله مغرور بلندی، که به ابرای سیاهی و به بادای بدی می خندی..." با سلام. دوست گرامی،لطفا پس از مطالعه بیانیه، در مسابقه ادبی ویژه ادیبان و شاعران شرکت کنید ( به همراه جوایز نفیس ). لطفا به دوستان علاقمند و مستعد نیز اطلاع دهید تا در این فراخوان سراسری، شرکت کنند. منتظر حضور گرمتان هستیم... ناز انگشتای بارون تو، باغم میکنه... ... بیایید به گلزار، به این نقطه اقبال، چو عشاق نوآموز، برآن نادره خورشید، قمروار بگردیم... چرا به کوی عشق گذاری نمی کنی؟!

موسوی

با سلام به شما دوست گرامی، از وبلاگ بسیار زیبایتان دیدن کردم. منهم از علاقمندان ادبیات هستم و خیلی خوشحال میشم که حداقل از آرشیو ادبیات وبلاگم دیدن کرده و نظرتون را بدونم. منتظر حضور گرمتان هستم.

حاشیه

سلام.با کار تازه ای به روز شده ام و منتظر نظر واقعی شما و مثل همیشه دعوتید به بی تعارفی مدتهاست كه مساحت وطنم مسافتي است از خانه تا به اداره -سالهاست كه چسبيده ام/ به خانه و زندگي ام هر چه مي كنم اما نمي چسبد نه اين خانه / نه اين زندگي به من-.

کامران محمدی

درود مهربان وبلاگ زیبایی دارید... من هم بروزم و با احترام دعوتید به خوانش...[گل]

امید

مرسی شاعر... منم به روزم و منتظر نگاه...

بهار

سلام به روزم با شعری تازه و ممنون میشم که بخونید ونظر بدید

تو همچو صبحی و .....

فرزند خصال خویشتن باش.... سلام دوست گرامی، آپم با طرحواره چند تا شعرگونه. ممنون میشم یه نیم نگاهی داشته باشید. در ضمن زیاد دربند آرایه های ادبی نبوده و بیشتر به معنا و ایده پرداخته ام.